Strefa rodzica - Przeźmierowo - Tygryski

Zdjęcia
30.10.2015r. w przedszkolu będzie fotograf, zdjęcia dzieci ozdobią kalendarze, które będzie można zakupić. Prosimy o odpowiedni strój dla dzieci.
 

Wycieczka Do Wąsowa
18.06.2015r. Dzieci z Przedszkola "Chatka Kubusia Puchatka" wyjeżdżają na wycieczkę do Pałacu w Wąsowie. W planie mamy zwiedzanie mini zoo i karmienie zwierząt, zawody sportowe na polanie, posiłek w plenerze i wiele zabawy. Prosimy o ubranie dzieci odpowiednio do pogody. 
 
Dzień Dziecka 2015
W poniedziałek, 1 czerwca zapraszamy Rodziców na wspólne świętowanie Dnia Dziecka. Obowiązuje strój sportowy i dobry humor...
 

Wiosenna WYCIECZKA
W piątek 20 marca wyruszymy na spacer po okolicy przedszkola z Marzanną, instrumentami w ręku  oraz piosenką na ustach. O godz. 10.20 wyjedziemy z przedszkola nad jezioro w Lusowie. Będziemy uczestniczyć w pokazach akcji ratowniczych WOPR i warsztatach dla dzieci. Pożegnamy zimę, a  wiosna na dobre zostanie już z nami. Zajrzymy do parku, gdzie pohasamy po wiosennej łączce i będziemy cieszyć się słoneczną pogodą. Powrót ok. godz. 11.40.
 
Wiosenny Teatrzyk

Zajączek tuż, tuż...

We wtorek 17.03.2015r w przedszkolu odbędzie się spektakl teatralny pt. " Jak Dyzio zgubił zdrowie". Piękne i pouczające przestawieni wystawiane przez Teatr Herbi.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 2